Armatūras karkasi, Būvstiprinājumi, Būvķīmija, Celtniecības bloki, Celtniecības detaļas, Celtniecības un remonta materiāli, Darba aizsardzības līdzekļi, Darba apavi, Darba cimdi, Darba drēbes, Darba un formas apģērbs, Dūmvadi, E-KOMERCIJ
Adrese:Tirgoņu 22, Jūrmala, LV-2015
Reģ.Nr.:40003912635
Tālrunis: +371 67761271
Interneta adrese:http://www.hotelmama.lv
http://hotelmama.lv/
E-pasts: info@hotelmama.lv

Boutique viesnīca Jūrmalā, Majoros. Atvērta 2008.gadā. Ēka atspoguļo mūsdienu arhitektūras tendences un šarmanti iederas Jūrmalas ainavā. No viesnīcas vērojams saullēkts virs upes un dzirdamas priežu šalkas piejūras kāpās. Iekštelpām raksturīgs neparasts, ar elegantu ironiju veidots interjers un mūsdienīgs dzīves stils, kur dažādu dizaina formu saspēlē dzīvo laimīgu cilvēku sapņi. 

Viena no mūsu iecienītajām izvēlēm galamērķī Jūrmala.Modernā un elegantā viesnīca Boutique Hotel Mama ar godalgotu restorānu atrodas Jūrmalas centrā, netālu no pludmales un upes.Viesnīca ir ierīkota atjaunotā ēkā, kas ir celta Jūrmalai raksturīgajā koka arhitektūras stilā.Numuri un dzīvokļi ir aprīkoti ar daudzām mūsdienu ērtībām, tostarp gaisa kondicionētāju un vannas istabu, kurā ir apsildāma grīda un silts dvieļu žāvētājs.Restorānam, kurā tiek piedāvāti gardi Vidusjūras reģiona virtuves un Baltijas jūras reģiona virtuves ēdieni, ir vasaras terase ar apsildāmu grīdu un elegants interjers. Brokastis tiek pasniegtas katru dienu no pulksten 9:00 līdz 13:00. Turklāt suņiem un kaķiem tiek piedāvāta īpaša ēdienkarte.Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Jūrmala, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,4.Skatīt "MOIN, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40003912635
Juridiskā adrese: Jūrmala, Tirgoņu iela 22, LV2015
Reģistrācijas datums:: 04.04.2007
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ