Auto pārvadājumi, Autopārvadājumi, Biroju pārvietošana, Dzīvokļa mantu pārvešana,
Adrese:Zārdu iela 2 A, Rīga, LV1083
Reģ.Nr.:40003153513
Tālrunis: +371 25679000
Interneta adrese:https://daldehoglatvia.lv/
E-pasts: info@daldehoglatvia.lv

  • SIA “Daldehog Latvia” ir pašmāju celtniecības vadības uzņēmums ar saknēm Zviedrijā un plašu portfolio Austrumeiropā. Mātes uzņēmums darbību uzsāka 1977. gadā ar ekskluzīvu “Shell” līgumu zviedru degvielas uzpildes staciju projektu īstenošanai. Starptautiska uzņēmējdarbība tika uzsākta deviņdesmito gadu sākumā Polijā, kam sekoja ienākšana būvniecības tirgū Latvijā un Lietuvā. Savas darbības sākumā, izmantojot mātes uzņēmuma izstrādātos risinājumus, “Daldehog” galvenokārt specializējās degvielas uzpildes staciju celtniecībā, rekonstrukcijā, renovācijā un apkalpošanā. Turpmākajos gados uzņēmums pamazām paplašināja savas darbības vērienu, iegūstot bagātīgu celtniecības, renovācijas un pielāgošanas darbu pieredzi visos industriālās būvniecības segmentos un radot visaptverošu piedāvājumu dažādu investīciju īstenošanai. Līgumu ātra un rūpīga izpilde ļāva uzņēmumam iegūt labas atsauksmes, kas piesaistīja vēl citus klientus. Lai gan šodien “Daldehog” pamatbizness norit Polijā, ir liela iespējamība sastapt “Daldehog Latvia” darbus savā ikdienā tepat.
  • Degvielas uzpildes stacijas Pirmais numurs mūsu portfolio un prasmju uzskaitījumā nav izvēlēts nejauši: “Daldehog” pārzin degvielas uzpildes staciju būvi no A līdz Z un vēl tālāk. Darbs pie degvielas uzpildes stacijas uzņēmumam nozīmē ne tikai uzglabāšanas, padeves, tirdzniecības infrastruktūru, bet arī pilnu servisu pēc nodošanas ekspluatācijā jeb atbildību par paveikto. Pēc lielu nozares investoru – “Circle K”, “Virši” – pasūtījuma “Daldehog” kā ģenerāluzņēmējs izbūvējis augstas kvalitātes objektus, kas kalpo kā profesionalitātes un precizitātes preču zīme celtniecības tirgū. Mūsu pasūtītāji jo īpaši novērtē ātro reaģēšanu uz apkopes izsaukumiem bez liekas iekšējā birokrātiskā aparāta iesaistes .
  • Zviedru mājiņas “Daldehog” klienti atpazīs pasaulslaveno zviedru celtniecības stilu, bet minētās zviedru mājiņas (“Attefallshus”) ir solis mazliet citā virzienā. Uzņēmums Latvijā ražo kompaktas dzīvojamās mājas, ko iespējams transportēt un uzstādīt izraudzītajā vietā, kas Zviedrijā bieži ir skarbā fjordu ainava. Pievilcīgā ideja un izpildījums ir perspektīva, kas pielāgojama arī Latvijas tirgum. Īsta māja ar pārdomātu dizainu, izturīgi materiāli, optimāli risinājumi maksimālai ērtībai un meistarība līdz pat vissīkākajai detaļai. Šāda veida objektiem veicam “gatavs lietošanai” būvniecību. Mūsu “Attefallshus” modeļi pat mēneša vai divu laikā (atkarībā no noslogotības) tiek pabeigti mūsu rūpnīcā un ar kravas automašīnu tiek nogādāti līdz uzstādīšanas vietai, kur pie tam veicam zemes, elektrības un ūdens darbus. Platība šādai mājai var būt līdz 25 kvadrātmetriem ar augstumu 4 metri, un tai nav nepieciešama būvatļauja. Vien ar kaimiņu piekrišanu un ziņojumu pašvaldībai jūs varat uzbūvēt pietiekami lielu māju pastāvīgai dzīvošanai vai namiņu viesiem, vai nojumi. Ar baseinu!


Skatīt "Daldehog Latvia, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40003153513
Juridiskā adrese: Rīga, Zārdu iela 2A, LV1083
Reģistrācijas datums: 05.10.1993
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ