Celtniecības smiltis, Dolomīts, Grants karjeras, Grants šķembu ražošana, Grants šķembu tirdzniecība, Melnzemes
Adrese:Dzelzceļu iela 3, Daugavpils, LV-5401
Reģ.Nr.:
Tālrunis: +371 65444236
+371 67338021
+371 29804208
Interneta adrese:https://koledza.lv
E-pasts: gfk@koledza.lv

Grāmatvedības apmācības programmas, Kursi pieaugušajiem, Izglītība pieaugušajiem, Izglītība un studijas  Daugavpilī, Grāmatvedība iesācējiem, Praktiskā grāmatvedība, Kvalifikācijas paaugstināšana, Studijas klātienē un attālināti, Pilna un nepilna laika studijas, Vadības grāmatvedība, Nodokļu grāmatvedība, Finanšu plānošana, Grāmatveža profesija, Studiju maksas atlaides, Uzņēmējdarbība un finanses, Grāmatvedis ar ceturtā līmeņa kvalifikāciju, Grāmatvedis ar trešā līmeņa kvalifikāciju, Profesija pēc 12.klases, 5.līmeņa profesionālā kvalifikācija, Kur mācīties tālāk, Grāmatvedība un finanses, Grāmatvedības pamati, E-grāmatvedība.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grāmatvedības un finanšu koledža" (turpmāk tekstā - GFK) ir Latvijas Republikā 2002. gadā juridiskas personas dibināta profesionālās izglītības iestāde. GFK īsteno īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmas, kas personām pēc vidējās izglītības ieguves dod iespēju iegūt augstākās pakāpes profesionālo izglītību, kā arī  tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas, kas ļauj ātri un atbilstoši darba tirgus prasībām iegūt Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras atbilstošu profesionālo kvalifikāciju. GFK ir tiesības īstenot akreditētās studiju programmas un izsniegt valstiski atzītus diplomus par augstākās izglītības iegūšanu.
GFK stratēģiskā specializācija ir grāmatvedība un uzņēmējdarbības finanses. GFK ir Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas, BUSINET asociācijas biedre, piedalās Latvijas Koledžu asociācijas rīkotajos pasākumos, izstrādā un īsteno starptautiska un nacionāla līmeņa projektus, veic pētniecisko darbu, publicē mācību līdzekļus.
GFK vīzija: stiprināt profesionālo zināšanu vērtību un sasniegt apmierinātību studiju rezultātos mijiedarbībā ar katru ieinteresēto personu.
Studiju programma "Grāmatvedība un finanses" ar studiju moduļiem „Juridiskās zināšanas”, "Darījumi finanšu sektorā", "Audita zināšanas" ir akreditēta līdz 2028. gada februārim, studiju programma "Uzņēmējdarbība un finanses" ir licencēta. GFK piedāvā kombinētas mācības: studijas klātienē Rīgā, Daugavpilī un e-studiju formā. Studējošais var izvēlēties sev piemērotāko studiju laiku: dienā, darbdienu vakaros, piektdienās un sestdienās vai sestdienās un svētdienās 2 reizes mēnesī. Studiju ilgums no 2 gadiem līdz 2 gadiem un 5 mēnešiem, atkarībā no izvēlētās studiju formas.
Plašāka informācija https://koledza.lv

Atpakaļ