Filtri, Gaisa filtri, Paneļu filtri, Papīra filtri, Ventilācijas filtri, Aktivētās ogles filtri; Aktīvās ogles
Adrese:Šampētera 1, Rīga, LV1046
Reģ.Nr.:40203085258
Tālrunis: +371 27274646
Interneta adrese:https://gunsnlasers.lv
E-pasts: info@gunsnlasers.lv

GUNSnLASERS - labākais airsofts, lāzertags un peintbols Rīgā 
Vēlaties piedzīvot ko īpašāku nekā parasti? Vēlaties atzīmēt dzimšanas dienu, izlaidumu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti vai satikšanos ar draugiem interesanti un aizraujoši? Lāzertags, airsofts un peintbols ir lieliska ideja jaunam piedzīvojumam un neaizmirstamām atmiņām ģimenes un draugu lokā. 
Kāpēc izvēlēties GUNSnLASERS? 
- Plaši un labiekārtoti āra un iekštelpu laukumi no 120m2 līdz pat 2600m2 
- Trīs viegli sasniedzamas lokācijas (gan ar sabiedrisko transportu, gan privāto auto) Rīgā - Šampēteris, Mežaparks un Jugla
- Ļoti labas klientu atsauksmes Facebook, Google+ un TripAdvisor 
- Aizrautīgi, draudzīgi un pieredzējuši spēļu instruktori 
- Plašs papildu ekipējuma klāsts - kostīmi, dūmu sveces, granātas u.c. 
Lai rezervētu spēli, zvaniet uz telefona numuru +371 27 274 646, rakstiet e-pasta vēstuli uz info@gunsnlasers.lv vai sazinieties ar GUNSnLASERS Facebook lapā! 
Spēli varat pieteikt sev vēlamā dienā un laikā - pat naktī, jo laukumi ir apgaismoti un pielāgoti spēlēšanai arī diennakts tumšajā laikā. 
Neliels ieskats spēļu veidos!
Neatkarīgi no tā, kuru spēli izvēlēsieties - airsoft, lāzer tag vai peintbolu - Jūs saņemsiet kvalitatīvu un drošu ekipējumu, kā arī aizraujoši pavadīsiet laiku. 
- Lāzertags jeb laser tag vai lāzerpeintbols - trāpījums jūtams ar vieglu vibrāciju, tādēļ nepaliek zilumi. Nav jāmaksā par papildu lodēm vai citu ekipējumu. Precīzs trāpījums līdz pat 250m, ko neietekmē laikapstākļi. Trāpījuma gadījumā jāskrien uz bāzi, lai atjaunotu “dzīvību” un turpinātu spēli. 
- Peintbols - populārs veids, kā izklaidēties un aktīvi pavadīt svētkus vai brīvo laiku. Šāviena stiprumu ir iespējams regulēt tā, lai trāpījuma gadījumā nepaliktu zilums. Punkts tiek ieskaitīts tad, ja pēc trāpījuma paliek krāsas traips. Pirms spēles sākuma instruktors dos norādes, no kāda attāluma atļauts šaut. 
- Airsofts - reālistiskas kaujas ieroču imitācijas, kas precīzi šauj līdz pat 60m attālumam. Salīdzinoši lētas bumbiņas jeb lodes. Airsofts ir kaujas simulācijas spēle, kas jo īpaši aizrauj kungus. 
Izjūtiet adrenalīnu un sacensību garu, cenšoties pirmais sasniegt mērķi - iekarot bāzi, uzvilkt mastā karogu vai atrast slepeno koferi! GUNSnLASERS spēļu vadītāji būs sagatavojuši aizraujošu uzdevumu atbilstoši spēlētāju vecumam un vēlmēm. 
Airsofts, lāzertags un peintbols ir komandas spēles, kuru laikā ir jāizdomā piemērotākā stratēģija un jāsadarbojas. GUNSnLASERS ir piemērota vieta, lai: 
- nosvinētu dzimšanas dienu; 
- atzīmētu vecpuišu vai vecmeitu ballīti; 
- dotos klases ekskursijā; 
- sarīkotu darba kolektīva sporta spēles vai saliedēšanās pasākumu; 
- pavadītu laiku ar draugiem aktīvi un lietderīgi. 
Ja esi Rīgā, Tev noteikti jāizmēģina lāzertags, peintbols vai airsofts. Piesaki spēli un tiekamies, kādā no četriem GUNSnLASERS laukumiem! 


large banner

Skatīt "GUNSnLASERS, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40203085258
Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Alsungas pag., "Slūzes", LV3306
Reģistrācijas datums: 04.08.2017
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ