Abrazīvi, Abrazīvie apstrādes līdzekļi, Abrazīvie asmeņi, Abrazīvie materiāli, Darbarīki, Darbarīku piederumu t
Adrese:Strādnieku šķērsiela 9, Rēzekne, LV4604
Reģ.Nr.:42403047628
Tālrunis: +371 29427628
Interneta adrese:https://www.latgaleslogs.lv/
E-pasts: info@latgaleslogs.lv

  •  Esam plastikāta logu un durvju ražotne Rēzeknē, Latvijā, kas strādā tikai ar visaugstākās kvalitātes produktiem. Mēs piedāvājam ātrāko logu piegādi Latvijā - no pasūtīšanas brīža līdz montāžai.
  • Kādēļ izvēlēties tieši plastikāta logus un durvis? PVC logi un durvis pasargās Jūs no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, aukstuma, ielas trokšņiem un ielaušanās. PVC logi – tā ir ērtība, funkcionalitāte un izturība. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu speciālistiem: +371 29427628 info@latgaleslogs.lv
  • Latgales Logs ir uzņēmums, kas ražo plastikāta (PVC), alumīnija logus un durvis, garāžu vārtus Rēzeknē. Mēs strādājam tikai ar augstākās kvalitātes produktiem, izmantojot Vācijā ražotus profilus un furnitūru. Mūsu plašajā sortimentā var arī atrast palodzes, žalūzijas un insektu tīklus. Mēs piedāvājam visātrāko logu un durvju piegādi Latvijā – no pasūtīšanas brīža līdz montāžai. Mums ir svarīgs izcils klientu serviss, tādēļ piedāvājam pilnu pakalpojuma spektru - projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un montāžu. Vienmēr esam priecīgi sniegt konsultācijas par mūsu produktiem un pakalpojumiem.


Skatīt "Latgales logu ražotne, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 42403047628
Juridiskā adrese: Rēzekne, Strādnieku šķērsiela 9, LV4604
Reģistrācijas datums: 15.06.2020
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ