Auto pārvadājumi, Autopārvadājumi, Biroju pārvietošana, Demontāžas darbi, Dzīvokļ
Adrese:Katrīnas dambis 18 A, Rīga, LV1045
Reģ.Nr.:40003284410
Tālrunis: +371 67790700
Interneta adrese:https://magma.lv/lv/
E-pasts: magma@magma.lv

Dušas klausules, Dušas galvas, Dušas pievadi. Pie sienas piekaramas izlietnes, Uz virsmas liekamas izlietnes, Iebūvējamas izlietnes, Stūra izlietnes, Dubultās izlietnes, Saimnieciskās izlietnes, Keramiskās izlietnes, Izlietnes korķi, Izlietnes aizbāznis. Bidē, Iebūvējami poda rāmji, WC rāmji, Brīvi stāvoši tualetes podi, Pie sienas piekarami tualetes podi, Grīdas tualetes podi ar sienā slēptu tvertni, Skalošanas pogas, Iebūvējamas skalojamās kastes. Virtuves jaucējkrāni, Virtuves maisītāji, Termostata jaucējkrāni, Aukstais starts, Cold start jaucējkrāni, Cold start, Caurplūdes jaucējkrāni, Energoefektīvi jaucējkrāni, Energoefektīvi maisītāji, Bezkontakta jaucējkrāni, Ūdens maisītāji ar sensoru, Sensora jaucējkrāni, Medicīniskie jaucējkrāni,  Jaucējkrāni ar bidetu. Pievadi, Lokanie pievadi, Ūdens pievadi, Tīrīšanas līdzekļi, Kaļķakmens noņēmēji, Remonts, Serviss.

SIA MAGMA dibināta 1996.gada 23.februārī. SIA MAGMA ir 100 % latviešu uzņēmums, kas no neliela ģimenes uzņēmuma ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku uzņēmumu Latvijā. Atrašanās vieta ir Rīgā, Katrīnas dambī 18a, un tā teritorija Pētersalā aizņem 8117 m2, kur atrodas galvenais birojs, noliktavas un 400 m2 liela ekspozīcijas zāle – veikals salons. SIA Magma sniedz klientiem maksimāli pilnu servisa paketi, sākot ar konsultācijām līdz ieviešanai tirdzniecībā.
Vienīgais lokano pievadu un jaucējkrānu ražotājs Latvijā! Mūsu produktus izvēlas vairāk nekā 450 santehnikas veikalu un projektētāju kā arī neskaitāmi daudz mājsaimniecību Eiropā!Skatīt "MAGMA SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40003284410
Juridiskā adrese: Rīga, Katrīnas dambis 18A, LV1045
Reģistrācijas datums: 23.02.1996
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ