Auto pārvadājumi, Autopārvadājumi, Biroju pārvietošana, Demontāžas darbi, Dzīvokļa mantu pārvešana, Iepakojums, Kartona iepakojums, Kravas automašīnas, Kravu pārvadājumi, Krāvēju pakalpojumi, Līmlentes,
Adrese:Klusā iela 21-24/25, Rīga, LV-1013
Reģ.Nr.:40003721180
Tālrunis: +371 + 371 29103688
+371 + 371 29217986
Interneta adrese:http://www.megadzouls.lv/
E-pasts: megadzouls@inbox.lv
Darba laiks: Pēc vienošanās, iespējams arī izejamās dienās!
Darbagaldu pārvešana un pārvietošana, Medicīnas iekārtu un aprīkojuma pārvešana un pārvietošana

Pieredzējusi takelāžas speciālisti ar 20 gadu darba stāžu piedāvā uzņēmumiem un privātpersonām savas profesionālās zināšanas un pieredzi visdažādāko pārvietošanas darbu  veikšanai. Strādājam ar atbildību un lielu uzmanību pievēršam drošībai. Ir šiem darbiem nepieciešamie instrumenti un aprīkojums, ir kravas automašīna ar liftu (celtspēja 1 tonna) un automanipulators (krāna celtspēja 6,5 tonnas). Ja  nepieciešams, tiek piesaistīta cita celšanas tehnika un autotransports.

Mūsu uzņēmums piedāvā:  • profesionāli paveikt visa veida takelāžas darbus;

  • automanipulatora pakalpojumus pārvešanas un montāžas darbos ;

  • krāvēju un kravas taksometra pakalpojumus, pārvākšanās servisu : dzīvokļu iedzīves pārvešanai, biroja tehnikas un aprīkojuma pārvešanai,

  • visdažādāko kravu transportēšanas pakalpojumus.


Sarežģītākos gadījumos  bez maksas veicam darba apstākļu apskati un novērtējumu, lai piedāvātu Jums drošāko un izdevīgāko risinājumu. Darba grafiks tiek sastādīts saskaņā ar Jūsu vēlmēm, iespējams arī izejamās un svētku dienās. 

Transportēšanas licence pārvadājumiem pa Eiropu. Strādājam visās Baltijas valstīs, par darbu citās valstīs jāvienojas atsevišķi.


Atpakaļ