Armatūras karkasi, Būvstiprinājumi, Būvķīmija, Celtniecības bloki, Celtniecības detaļas, Celtniecības un remonta materiāli, Darba aizsardzības līdzekļi, Darba apavi, Darba cimdi, Darba drēbes, Darba un formas apģērbs, Dūmvadi, E-KOMERCIJ
Adrese:Ieriķu 67, Rīga, LV-1084
Reģ.Nr.:40103357903
Tālrunis: +371 25770388
Interneta adrese:http://www.materiali.lv/
E-pasts: info@materiali.lv

 Būvmateriālu un darba drošības individuālo aizsarglīdzekļu internetveikals. Preču piegāde Rīgā un visā Latvijā. Nodrošinām klientu konsultācijas par atbilstošāko materiālu izvēli. Labas cenas un individuālas atlaides atkarībā no pasūtījumu lieluma.


SIA „PRO MATERIĀLI” uzņēmuma darbības pamatvirziens ir būvmateriālu un darba drošības individuālo aizsardzības līdzekļu tirdzniecība. Saviem klientiem piedāvājam tikai kvalitatīvus un praksē pārbaudītus būvmateriālus un produktus no lielākajiem un labi zināmiem ražotājiem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un Pasaulē. Nodrošinām klientu konsultācijas par atbilstošāko materiālu izvēli. Piedāvājam materiālu piegādi klientam nepieciešamajā laikā un vietā. Klientu ērtībām, nodrošinām visu nepieciešamo materiālu komplektēšanu un sagādi. Piedāvājam labas cenas un individuālas atlaides atkarībā no pasūtījumu lieluma.Skatīt "PRO materiāli, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40103357903
Juridiskā adrese: Rīga, Allažu iela 5, LV1005
Reģistrācijas datums:: 16.12.2010
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ