Bīdāmās durvis, Celtniecības materiāli, Celtniecības putas, Celtniecības un remonta materiāli, Hermetizācijas materiāli, Hidroizolācijas materiāli, PVC durvis, PVC logi, Salaiduma vietu hermetizācija, Siltināšanas materiālu tirdzniecība,
Adrese:Cīruļu 10B, LV-2141, Inčukalna pag., Inčukalna nov.
Reģ.Nr.:50103543061
Tālrunis: +371 29150180
Interneta adrese:http://purgaili.lv/
E-pasts: purgaili@inbox.lv

Mūsu kompleksā ietilpst viesu nams, pirts, kubls, baseins un sporta laukumi. Piedāvājam atpūsties ar ģimeni, vai pavadīt romantisku vakaru pirts mājiņā "PURGAIĻI". Pirts mājiņa atrodas skaistā meža ielokā Grundzāles pagastā. Jauka atpūta ģimenei ar bērniem. Varēsiet nopērties īstā lauku pirtiņā un relaksēties karstā desmit-vietīgā kublā, un atvēsināties aukstā baseinā. Pirts mājiņā ir 3 numuriņi un aprīkota virtuvīte. Par papildus samaksu iespējams iepriekš pasūtīt braucienu ar zirga kamanām pa meža piesnigušajām takām!


Atpūtas komplekss Purgaiļi piedāvāpirtiņu ar kamīna telpu līdz 15 personām, 3 istabiņas un līdz 10 papildvietām.Pie pirts ir atklātais baseins. Iespējams pasūtīt svētku galdu. Piedāvājam arī sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumu, riteņus, ugunskuru, grilu. Iespējama arī izjāde, pastaiga pa mežu, ogošana, sēņošana.


Pirts māja ar kamīna telpu līdz 15 personām un relaksēšānās āra kublā un baseinā. Viesu māja līdz 35 pers. Lielā viesu māja līdz 100 pers. Viesu nams Purgaiļi piedāvā rīkot banketus, kāzas, seminārus, prezentācijas un citus korportīvos pasākumus, piedāvā plašu teritoriju arī dažādiem sporta pasākumiem un treniņnometnēm.Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus.Skatīt "MENERGO, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 50103543061
Juridiskā adrese: Inčukalna nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Cīruļu iela 10B, LV2141
Reģistrācijas datums:: 10.05.2012
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ