Akumulācijas tvertnes, Alumīnija centrālās apkures radiatori, Apkures sistēmas, Apsildes kabe?
Adrese:Republikas laukums 3 – 12, Rīga, LV-1010
Reģ.Nr.:40103626380
Tālrunis: +371 26777776
Interneta adrese:https://www.rubenhair.eu
E-pasts: info@rubenhair.eu
Darba laiks:
  • P. 900-1800
  • O. 900-1800
  • T. 900-1800
  • C. 900-1800
  • P. 900-1800
  • S. -
  • Sv. -

Matu transplantacija, matu transplantācija, matu ārstēšana, matu arstesana, alopecija, prp, plazmas injekcijas, plikpaurība, izkrīt mati, plāni mati, trihologs, matu izkrišana, matu pārstādīšana, matu pārstādīsana, minoxidil, uzacu transplantācija, uzacu pārstādīšana, uzacu atjaunošana, bārdas korekcija, bārdas sabiezināšana, matu sabiezināšana, bārdas transplantācija, fue, Klīnika Latvijā, klīnika Rīgā, matu transplantācijas klīnika Rīgā, matu transplantācijas klīnika Latvijā, nesāpīga uzacu pārstādīšana, nesāpīga matu pārstādīšana, transplantācijas speciālists, matu galu ārstēšana, matu veselība, mata analīze, analīzes, diagnostika, diagnosticēšana, vīriešiem, sievietēm, problēmu diagnostika, problēmu diagnosticēšana matu izkrišana, matu problēmas, plāni mati, profesionālā kosmētika, speciālā kosmētika, ekskluzīva kosmētika, matu kosmētika, kosmētika, medicīnas tūrisms, kosmētikas tirdzniecība, pārdošana, kosmētikas pārdošana, kosmētisko produktu pārdošana, plastiskā ķirurģija, medicīniskā palīdzība, plazmas injekcijas, PRP, Platelet-Rich Plasma, mezoterapija matiem, zemākās cenas Eiropā, vairāk nekā 20 gadu pieredze, uzticams partneris, profesionāli darbinieki, profesionalitāte, matu transplantācija, uzacu transplantācija, bārdas transplantācija, procedūra neatstāj rētas, bez rētām, ārstnieciskā kosmētika, matu pretizkrišanas līdzekļi, garantija, komforts procedūras laikā, konsultācijas, konsultācijas pēc operācijas.


Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia ir vadošā matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika Latvijā un Baltijas valstīs, kurā veic augstas kvalitātes matu, uzacu pārstādīšanu ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi - matu pārstādīšana ar folikulu ekstrakciju. Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia tiek veiktas bārdas un ūsu korekcija, matu ārstēšana, matu līnijas un biezuma atjaunošana. Mūsu matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika nodrošina augstas kvalitātes, redzamus, dabiskus un uzticamus rezultātus gan vīriešiem, gan sievietēm.

Mūsu specialisti ir uzkrājuši milzīgu darba pieredzi. Visi ārsti ir sertificēti un vieni no labākajiem savā nozarē. Mēs lepojamies ar to, ka veicam matu transplantāciju, izmantojot bezrētu folikulu ekstrakciju (FUE) tehnoloģiju, kas ir jaunākā matu pārstādīšanas metode pasaulē. Tā ir tehniski neinvazīva procedūra ar labākajiem dabiska izskata rezultātiem. Neviena cita matu transplantācijas metode nesniedz tādus rezultātus kā FUE, kas ir vadošā un modernākā matu pārstādīšanas tehnoloģija pasaulē.

Viens no mūsu mērķiem ir mainīt cilvēku attieksmi par matu transplantāciju un ārstēšanu. Mūsdienās tā ir pieejama visiem. Iespējams, ka veicot matu pārstādīšanu var izmainīties arī jūsu dzīve un dzīves kvalitāte. Ja jums ir jebkādi jautājumi, kas ir saistīti ar matu pārstādīšanu vai to ārstēšanu, piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri jums sniegs izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Latvia ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Zvaniet uz tel. +371 267 777 76 vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.


Skatīt "Rubenhair Baltika, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40103626380
Juridiskā adrese: Rīga, Republikas laukums 3 - 12, LV1010
Reģistrācijas datums: 17.01.2013
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ