Auto pārvadājumi, Autopārvadājumi, Biroju pārvietošana, Dzīvokļa mantu pārvešana, Jūras konteineru transports, Klavieru transports, Konteineru pārvadājumi, Kravas busiņi, Kravu pārvadājumi, Krāvēju pakalpojumi, Kurjerpasts
Adrese:Jelgavas 68, Rīga, LV-1004
Reģ.Nr.:40103621646
Tālrunis: +371 29696969
Interneta adrese:http://rk69.lv/
E-pasts: info@rk69.com


Ražošanas un fasēšanas iekārtas - Izveidotais zīmols RK69-Tehno - jūsu palīgs konkurētspējas nodrošināšanai, ražošanas efektivitātes paaugstināšanai un izmaksu samazināšanai. Piedāvājam beramo produktu svēršanas un fasēšanas iekārtas, dažādu šķidrumu dozēšanas iekārtas, sīlinga iekārtas, etiķetēšanas iekārtas, manuālās un elektriskās aizkorķēšanas ierīces, dažādas apstrādes iekārtas augļiem, sēnēm, dārzeņiem, tējām un citas iekārtas.

Sūnām-Stop ir Latvijā ražota pretsūnu līdzekļu sērija, kas veiksmīgi un maksimāli iedarbīgi ļauj atbrīvoties no sūnu un aļģu izaugumiem uz jumtiem, sienām, fasādēm, sētām, celiņiem, dārza mēbelēm, dzimtas pieminekļiem un dažādām citādām vietām, ko skārusi konkrētā problēma.


SKUDRĀM-STOP - līdzeklis paredzēts skudru aizbaidīšanai no terasēm, balkoniem, bruģa un citām vietām. Līdzeklis iedarbojas uz visu veidu skudrām: melnajām, Argentīnas, faraonskudrām un to pūžņiem. Tas neuzkrājas uz apstrādātās virsmas un līdz ar to nav bīstams mājdzīvniekiem.

Durvju un logu fiksators Stoperis ir Latvijā ražots fiksators, kas lieliski palīdz nostiprināt durvis vai logu Jums vēlamajā pozīcijā, neļaujot tām strauji aizcirsties un pasargājot no iespējamiem bojājumiem.

KORES VENTILĀCIJA - Kores ventilācija ir tieši visefektīvākais, jo jumts tiek izvēdināts līdz pašai korei un jumtā neveidojas gaisa kabatas, kurās netiek nodrošināta pietiekama gaisa kustība.

Saliekamo plauktu sistēma RAIVO ir Latvijā ražoti apavu plaukti uz Lego konstrukcijas principa – būtībā tas ir konstruktors, ar ko ātri var salikt vēlamā augstuma un lieluma plauktu konstrukciju.

Kapilārais āķis ir Latvijā ražota kapilārās laistīšanas trubas (16mm) stiprinājums no vienas puses un otrā pusē ir izveidots stiprinājums dažādu plēvju vai sietu fiksēšanai.

MAGNĒTIŅI - Piedāvājam dažādas tematikas magnētiņus, kurus raksturo ērtas un daudzveidīgas izmantošanas iespējas, elegants dizains un kompakts izmērs. Pašu izstrādāts dizains un Latvijā ražots produkts. Nodrošinām iespēju izgatavot individualizēta dizaina magnētiņus, kas tiek piemēroti klienta vēlmēm un vajadzībām – dažādu uzņēmumu, veikalu, firmu reklāmas logotipu, preču zīmju uzdruka, kā arī privātiem klientiem veicam magnētu apdruku ar izvēlētiem fotoattēliem, individualizētiem uzrakstiem, tekstiem, domu graudiem, novēlējumiem u.tml.Skatīt "RK69 Grupa, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40103621646
Juridiskā adrese: Rīga, Jelgavas iela 68, LV1004
Reģistrācijas datums:: 03.01.2013
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ