Arhīva dokumentu iznīcināšana, Atkritumu konteineru noma, Dokumentu iznīcināšana, Konteineru noma, Makulatūras pieņemšana, Papīra smalcinātāji
Adrese:Cīrulīšu 70, Cēsis, LV-4101
Reģ.Nr.:
Tālrunis: +371 29426705
Interneta adrese:http://www.zagarkalns.lv/pakalpojumi/kafejnica_zagarkalns.php
E-pasts: cafe.zagarkalns@gmail.com

Žagarkalna kafejnīca ziemā nodrošina gardu maltīti steidzīgajiem slēpotājiem un snovotājiem – darbojas bistro. Savukārt tie, kuriem ir laiks baudīt nesteidzīgu maltīti, ir iespēja pasūtīt bioloģiskās liellopa gaļas burgeri, foreli no Straupes zivjaudzētavas vai Žagarkalna gardās vafeles.

Brīžos kad sniega nav, kafejnīca laipni uzņems ballēties gribētājus! Lielajā terases zālē ar skaistu skatu pār Cīruļkalnu ērti jutīsies kompānijas līdz 60 cilvēkiem. Mūsu profesionālā un radošā pavāru komanda parūpēsies par banketa ēdienkarti, svinību vai kāzu mielastu. Varam nodrošināt gan mazas kafijas pauzes, gan ēdināšanu lieliem korporatīviem pasākumiem. Organizējam arī izbraukuma banketus.

Gan ziemā, gan vasaras periodā Žagarkalns piedāvā arī jaunas un labiekārtotas telpas semināriem un viesībām. Zāles ietilpība banketā līdz 80 cilvēkiem, semināru vajadzībām iespējams iekārtojums gan teātra, gan U, gan prezidija veidā. Pieejams projektors un wi-fi. Ziemā darba pasākumu vai svinības var apvienot ar slēpošanu un snovošanu, savukārt vasarā ir iespēja iziet pastaigā pa gleznainajām Cīrulīšu dabas takām, kas sākas tieši Žagarkalna pakājē. Atsevišķa ieeja nodrošina privātumu un iespēju netraucēti baudīt iecerēto pasākumu. Žagarkalna kafejnīca parūpēsies par kafijas pauzēm, gardām pusdienām vai svētku banketu.


Atpakaļ