Apmācība, Apmācības centri, Izglītība, Kursi, Kvalifikācijas celšanas kursi, Lidmašīnu noma, Pilotu apmācība, Skolas, Komercpilota licences iegūšana, Komercpilotu apmācība, Licencēta pilotu skola, Licenzētas mācību programmas, Lidošan
Adrese:Cīrulīšu 70, Cēsis, LV-4140
Reģ.Nr.:44103024323
Tālrunis: +371 26266266
Interneta adrese:http://zagarkalns.lv
E-pasts: info@zagarkalns.lv

“Žagarkalns” ir viens no vadošajiem ziemas aktīvās atpūtas kompleksiem Latvijā. Šī, iespējams, ir labākā vieta, kur iemācīties slēpot un snovot! Plašas ziemas aktīvās atpūtās iespējas piemērotas visai ģimenei, gan iesācējiem, gan slēpot pratējiem. Pieejamas 11 trases gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem, bērnu slēpošanas skoliņa un kameršļūkšana pa sniega reni. Komplekss apmeklētājiem piedāvā slēpošanas un snovborda apmācības pieredzējušu, starptautiski akreditētu instruktoru vadībā. Darbojas slēpošanas un snovborda inventāra noma. Kalna kafejnīcā iespējams nobaudīt siltus dzērienus un paēst gardas pusdienas.

Gan ziemā, gan vasaras periodā Žagarkalns piedāvā arī jaunas un labiekārtotas telpas semināriem un viesībām. Zāles ietilpība banketā līdz 80 cilvēkiem, semināru vajadzībām iespējams iekārtojums gan teātra, gan U, gan prezidija veidā. Pieejams projektors un wi-fi. Ziemā darba pasākumu vai svinības var apvienot ar slēpošanu un snovošanu, savukārt vasarā ir iespēja iziet pastaigā pa gleznainajām Cīrulīšu dabas takām, kas sākas tieši Žagarkalna pakājē. Atsevišķa ieeja nodrošina privātumu un iespēju netraucēti baudīt iecerēto pasākumu. Žagarkalna kafejnīca parūpēsies par kafijas pauzēm, gardām pusdienām vai svētku banketu.Skatīt "CĪRUĻKALNS-ATPŪTAS BĀZE, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 44103024323
Juridiskā adrese: Amatas nov., Drabešu pag., Meijermuiža, "Žagarkalns", LV4101
Reģistrācijas datums:: 20.09.2001
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ